Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Reklam Yapım


Reklam kampanyanız için en etkin reklam filmini çekip, montajlayıp yayına hazır hale getiriyoruz….

Medya Satın Alma


Bütçenize en uygun kanal seçimleri yapılarak yayın süresi satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz…

Medya Planlama


Reklamınızı , en fazla geri dönüşü sağlayacak kanal, program, yayın saati şeklinde planlayıp reklam kampanyanızın başarıya ulaşmasını sağlıyoruz…

Müşteri Memnuniyeti


74 TV yayıncısının resmi ajansı Versiyon Ajans tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eder…

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Versiyon Ajans; 1997 yılından bugüne Avrupa’nın seçkin markalarına hizmet vermektedir. Versiyon Ajans, müşterisinin fikirlerine değer verir ve bu doğrultuda fark yaratan başarı ve çözüm odaklı stratejiler geliştirir.Versiyon Ajans, kendisini her zaman müşterinin yerine koyarak hareket ederken, tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Tecrübesinin yanı sıra her ürettiği işten büyük heyecan duyan bir ekiple yaratıcı çözümler üreten Versiyon Ajans, bugüne kadar kazandığı deneyimler sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Bu doğrultuda, 1997 yılından bu yana tüm müşterilerimize en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, onlarla iç içe yaşayan, onlarla aynı heyecan ve tutkuyu yaşayan, yapılan işi kendi işi gibi gören bir yol arkadaşı olmaya gayret ediyoruz. Tüm çalışmalarımızı bütünleşik pazarlama iletişimi disipliniyle yönlendiriyor ve müşterilerimizin hem kurumsal hem de ürün bazındaki ihtiyaçlarına en kapsamlı şekilde çözümler sunuyoruz. Hızla genişleyen müşteri portföyümüzün yanı sıra proje bazlı çalışmalarda elde ettiğimiz başarılar da doğru yönde ilerlediğimizi kanıtlayan bir nitelik taşıyor.

Ajansımızın en büyük farkı; müşterilerimizi çok iyi tanımak anlamak ve içselleştirmektir. Her biri kendi alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız, tüm üretme yeteneğimiz ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.

 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere de proaktif bir anlayışla yaklaşıyoruz. Böylece hem sunduğumuz hizmetin içeriğini hem de müşterilerimizin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyoruz. Medya iletişiminden marka yönetimine, stratejik planlamadan kriz yönetimine kadar son derece geniş bir yelpazede, müşterilerimize her zaman yeni bakış açıları kazandırma hedefiyle hareket ediyoruz.

Metin İşgen

Referanslar

Versiyon Ajans 1997 yılından beri hizmetinizde olup 400’den fazla reklam filmi, 10’dan fazla TV yapımı ve 700’den fazla tanıtım filmiyle sektörün en köklü firmaları arasındadır.

1000
yılından itibaren
0
Tv Yapımı
0
Reklam Filmi
0
Tanıtım Filmi